1 / 11
SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН
600 МКД
Цената е фиксна
22.11.2022 21:24

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на село Б'с Крива Паланка - Осоговски планини на 5 км над манастирот Св. Јоаким Осоговски и располага со три соби од кои:
** две се со 3(три) легла
** една е со 4(четири) легла
** Собите имаат посебни купатила со заедничка дневна од околу 50м2 со ТВ и интернет.
** Вилата се наоѓа на 1300 мнв во чиста и мирна природа опколена со букова и борова шума.
** Цената се однесува по лице
** За деца цена 300 ден (деца до 6 години бесплатно)


Контакт за резервации :

070555242 Димитар
070637035 Насе

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Dimitar
Потврден огласувач
070555242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам