1 / 5
Izdavam magacinski i deloven prostor
1 €
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 14:11

Битола / Битола

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 m2.
Urbanizirano,struja,voda,internet.
Poveke info 075 422 111

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Slavcho
Novacki pat bb Bitola
Потврден огласувач
075422111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам