1 / 12
Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom
1.250 МКД
11.11.2022 15:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom , vo blizina na caffe bar Block i caffe bar Morning .
Stanot e nov, ednosoben - garsonjera , ima se sto vi e potrebno , namestena kompletno funkcionalna kujna opremena , sredstva za higiena shampon sapun toalet do cisti peshkiri i postelnina vo sekoe vreme . Broj za kontakt - 078 293 480 .
Isto taka nudime i prevoz od/do aerodrom po promotivna cena od 15€.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078 293 480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам