1 / 4
IZDAVAM DUCAN
1 €
02.10.2022 20:31

Куманово / Куманово

Квадратура:

36 m²

Греење:

Друго

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Елизабета К. Костиќ
Потврден огласувач
070535855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам