1 / 11
Апартман Марбо
1 €
Денес 09:05

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

7-ми Ноември 74/4

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопствен паркинг.
http://www.booking.com/Share-5rU5bP

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Boban
Потврден огласувач
076243755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам