1 / 1
Куќа во нов центар
150.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 11:47

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

7

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

456 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

бул.Македонија 46

Оптимално добро сочувана куќа со гаража и со дворно место напред и позади со маркица за доградба и градба напред.Локацијата на куќата е во новиот центар на ул.Бул.Македонија
Можна замена за стан(нов) со гаража или помала куќа со ваша доплата
Ве молам ако не ви одговара цената прескокнете го огласот
Цената е фиксна
тел.071/288-040

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

saskojaneski@gmail.com
Бул.Македонија 46
Потврден огласувач
071288040
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам