1 / 1
Se provada Kuka
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2021 18:56

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1999

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Esperanto 88

Se prodava kuka stanben prostor od 400 m2, 6 terasi, dvor napred i pozadi kuka, cena povolna, dokumenti na raka,
Ul. Esperanto 88, Kumanovo
tel:078 844 735

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Hasan
Потврден огласувач
078844735
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам