1 / 1
Izdavam lokal
7 €
24.02.2023 23:22

Куманово / Куманово

Квадратура:

95 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanovo nad Žito market.
075 370 473

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
075370473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам