1 / 8
Домашно производство ,,bajbex group,,
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.07.2021 09:18

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

36 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kumanovo

Прва фабрика за производство на дрвени префабрикувани монтажни куќи

Еко викенд Куќа нов производ, модуларни еколошки куќи-домашно производство.

ВИКЕНД КУЌА 36 м2

-Сите материали донесени од ВЕ со европски стандарти.
-Гаранција на конструкција.
-Погоден за поставување над 2000 м надморска височина.
-Дебелината на ѕид над 22цм.
-Покрив панел 5цм.
-Материјални и бои на обработка по ваш избор.

-Испорачи ја своја викенд куќа брзо и ефикасно за 2 недели со кчуч на рака.

За повеќе информаци:
070316997

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од: Претпријатие

Bajbex Group
Потврден огласувач
070316997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам