1 / 7
ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО
19.589.235 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 08:22

Куманово / Куманово

Квадратура:

1247 m²

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГРАД во вкупна површина од 1247 m² на адреса Голема Страна во Куманово.
Сите објекти во понудата се во сопственост на Банката. Банката нуди можност за кредитирање на заинтересираните купувачи согласно постоечките кредитни услови на банката, ДДВ, данок на промет на недвижности како и сите други трошоци околу преносот на сопственоста паѓаат на товар на купувачот.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

ТТК БАНКА АД Скопје
Народен Фронт 19А
Потврден огласувач
3247000 lok. 470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам