1 / 9
IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM
По Договор
Денес 09:10

Гази Баба / Скопје

IZDAVAM MAGACIN 125m2
SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m
KANCELARIJA 11m2
KUJNA I TOALET
MAGACINOT SE NAOGjA KAJ EAST GATE MALL VO BLIZINA NA KARGO EXPRES

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

///
Потврден огласувач
077670696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам