1 / 8
Se prodava kukja
По Договор
07.02.2022 11:00

Куманово / Куманово

Број на соби:

15

Квадратура:

340 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tode Dumba br 101

Se prodava kukja zaedno so dukjan vo naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo potocno sproti igraliste Kukjata za prodazba moze da se deli i so dvajca gazdi Dvorno mesto 500m2, dukjan 36m2 i kukja 330m2 po cena na stanovi. Kukjata e za seriozni kupuvaci i ima mesto za dogovor .Za podetalni informacii javete se na 078648454 Rada

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan
/
Потврден огласувач
077982123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам