1 / 11
Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386
50.000 €
Цената не е фиксна
19.01.2023 17:08

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bedinje

070 799 252 071 526 386

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

cece
Потврден огласувач
070799252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам