1 / 3
Hala
12.345 €
29.11.2022 18:51

Куманово / Куманово

Квадратура:

120 m²

Se idava hala 8*15m
ul Novo Kumanavo
Cena po dogovor
Pogodna za servis

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

imperijal
078/425-991
Потврден огласувач
078/425-991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам