1 / 6
Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252
20.000 €
Цената не е фиксна
17.09.2022 12:50

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

64 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

2000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Klecovce

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

cece
Потврден огласувач
070799252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам