1 / 3
Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)
1 €
03.10.2022 20:01

Куманово / Куманово

Квадратура:

610 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, plateni se site dozvoli za gradba i ima imoten list, priklucok za voda, struja i kanalizacija.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Joco
Потврден огласувач
070822122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам