1 / 6
Laser za merenje
По Договор
19.06.2021 12:09

Желино / Тетово

Laserliner - HILTI
Recisi nov laser za merenje na povrsini
Vo izvonredna sostojba, so nogarki, so kufer.., komleten

Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Muhamed
Потврден огласувач
072598606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам