1 / 1
APARATCE ZA MERENJE SEKER VO KRVTA
1.200 МКД
07.10.2021 12:09

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVO APARATCE ZA MERENJE SEKER VO KRVTA
Tel 071 264 065

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Се продава од:

Top Ceni
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам