1 / 10
Gumi za Motori
По Договор
03.06.2023 12:08

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов


Nadvoresni gumi dimenzii:

120/70 - 12
130/60 - 13
3.50 - 10
3.00 - 18
2.50 - 18
2.75 - 17
3.50 - 8
2.75 -18
3.50 - 18
110/100 - 18
4.60 - 17
110/100 - 17
2.75 - 21
Vnatresni gumi dimenzii :
3.50 - 10
2.25 - 16
3.50 - 16
2.75 - 17
2.50 - 18
3.50 - 18
4.10 - 18
2.50 - 19
4.50 - 19
2.75 - 21
3.50 - 8 ( za kolicka)
Gumite se odlicen kvalitet 6 i 8 platna
Prakjam po kargo
Imame cena i za serviseri

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
072253621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам