1 / 8
Se iznajmuva pod kirija
2.500 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 13:58

Гази Баба / Скопје

Magacinski i kancelariski prostor vo Keramidnica pozadi Pivara , na samo 2 km od centar na gradot , 1200m2 , opremen so kancelariski mebel , vlez za kamioni intermet kameri zaštitna ograda

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
070398080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам