1 / 10
se prodava kukja
1 €
Цената не е фиксна
06.08.2021 20:10

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ulica 516 broj 7 (gjuro pucar stari)

se prodava kukja naselba pero cico

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
078553517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам