1 / 12
☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.
28 €
29.05.2023 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

■Армирачки работи:
▪︎Столбови и носачи
▪︎Тераси и скали


■ Ѕидарски работи:

■Плафонска плоча:

■ Кровопокривачки работи
▪︎ Греди/Даски/Летви- (хоризонтални и вертикални)
▪︎ Паропропусна фолија / Керамиди


■Надворешни позиции на објектот
▪︎ Фасада со пластифициран материјал
▪︎Цокле
▪︎ Хоризонтални и вертикални олуци
▪︎ Тротоари околу објектот
▪︎ Тераси во затворен тип (ѕидани)
▪︎ Обработка на подови на тераси
▪︎ Изведба на шахта
▪︎ 4 сезонски прозори и врати

■Внатрешни позиции на објектот
▪︎Поставување на електроинсталација
▪︎ Поставување за водовод и одвод
▪︎Внатрешно малтерисување
▪︎Поставување собни врати
▪︎ Комплет местење санитарија
▪︎ Порамнителен слој (кошулица)
▪︎ Молерофарбарски работи
▪︎Поставување  плочки на ходници, купатила и кујна
▪︎Поставување  хидро изолација на  делови изложени на вода
▪︎ Изработка на подови: Мермер, гранит, плочки, украсен камен

☆☆☆За било каква градежна изведба, слободно јавете се на ⬇️⬇️⬇️
 
📞 072 210 812
📞 078 364 705

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава / Можна е замена од:

Stefan Sokolovski
Skopje, Ilinden
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам