1 / 2
Kuka vo Kumanovo 260 m2 + dvor 250m2
79.799 €
07.01.2022 11:19

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

0000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.D. Dindic

Se prodava kuka vo Kumanovo so Imoten list , 260m2 + dvor 250 m2, so 2 vleza, 3 terasi, 3 kupatilo. Ul.D.Dindic nad TV Festa.
072528099

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AUTO
Потврден огласувач
070577867
070925213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам