1 / 1
Parceli, Banevo Trlo
45 €
12.08.2022 14:02

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat placevi so markici za gradba, ul. Gjuro Pucar Stari. Cena 45 € po m2. Informacii na tel. 070512253 Nenad

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070512253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам