1 / 6
Kukja vo blizina na zelen pazar
По Договор
17.08.2021 14:38

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

175 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Brakja Filipovikj

Se prodava kukja vo blizina na zelen pazar so 60 m2 stanbena povrsina i 175 m2 vkupno dvorno mesto .
Povekje informacii vo Expert Nedviznosti.
Cena po dogovor .
Shifra : E3205

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам