1 / 2
Profesionalni armiracki klesti 300mm od programata na KNIPEX
По Договор
05.07.2021 17:13

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Profesionalni armiracki klesti 300mm od programata na KNIPEX Germanija so promotivni ceni.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

BAUHAUS-PROFI
Ilindenska 215/1
Потврден огласувач
044339259 071347921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам