1 / 5
Куќа во близина на соколана
35.000 €
08.07.2021 03:11

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ѓ.Ѓаковиќ

Се продава мала куќа во близина на соколана .
Повеќе информации во Агенција Експерт Недвижности.
Цена 35.000 €
Шифра Е3208

Агенција Експерт Недвижности
тел :071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам