1 / 8
Куќа во Банево трло
По Договор
17.08.2021 14:37

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

96 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

212 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ул.Ѓ.ПЕТРОВ

Се продава куќа во нас.Банево трло на главна улица .
Повеќе информации во Агенција Експерт Недвижности.
Цена по договор.
Шифра Е3210

Агенција Експерт Недвижности
тел :071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам