1 / 6
Kukja na ul.Esperanto ( Baraki )
По Договор
13.12.2021 22:45

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

136 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

187 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Esperanto

Se prodava kukja na ul.Esperanto na asfalten pat .Kukjata raspolaga so stanbena povrsina od 136m2 , podrum od 60m2 , dvorno mesto od 187m2 i garaza od 34 m2.
Poveke informacii vo Expert Nedviznosti .
Cena po dogovor .
Sifra E3211

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI EXPERT
tel: 071 316 332
070 748 608
077 790 696

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Expert
Потврден огласувач
070748608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам