1 / 1
Atraktiven plac vo idustriska zona
1 €
03.01.2022 17:53

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 2500-5000 m2 na samiot pat Kumanovo-Kriva Palanka sproti Termalift, pred balon za svadbi "Centropalas".
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boban Veljkovic
Потврден огласувач
38971311303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам