1 / 12
Prodavam polovni gumi za kamioni !
102 МКД
10.05.2023 00:01

Прилеп / Прилеп

Prodavam polovni gumi za kamioni :
1. 6.50.16
2. 7.50.16
3. 235.65 17,5
4. 295.80 22.5
5. 315.80 22.5
6. 315.70 22,5
7. 11.00.20

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам