1 / 9
BMW X1 118D 143PS X DRIVE 2010 -AUTOGENEVA-
1 €
14.07.2021 19:17

Бутел / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

X 1

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA SOUL 1.6CRDI 128PS 2010 AUTOMATIC -AUTOGENEVA-

1 €

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2007 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам