1 / 2
Plac vo Banevo Trlo
33.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.08.2022 00:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

371 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media.
Broj na parcela: 12795/46
Cena 33000€ fiksna
Broj za kontakt: 071353455

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Car Shop Macedonia
Потврден огласувач
076203900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам