SHITET PLLACI 10.000m3
6 €
24.12.2022 10:49

Куманово / Куманово

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Shiten placi 10.000 m3 , gjendet te cigllana vjeter, per rreth rruge , ka rrym dhe bunar
Parcela 1079,1078 1076 1/2 opstina rezhanovce

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Adem
Потврден огласувач
070381784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам