1 / 5
Se prodava sprat od kuca,so zaseben vlez zaseben dvor...
95.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2022 08:30

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Pero Shvarc

Se prodava sprat od kuca,so zaseben vlez zaseben dvor,totalno se zasebno.120 m2 ,plus garaza pluspomosna prostrija vo dvor(letna kujna) renovirana,sopstveno parno,AC vo sekoja soba,solarno PVC dograma,novi podovi....
Izvonrednaa lokacija, bunarce sokolana.
Mozna zamena za stan!Ima markica za plus eden kat i potkrovlje!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

stan
Потврден огласувач
071236446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам