1 / 4
Продажба на куќа
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.08.2022 15:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

181 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Власто Радоњанин

Се продава куќа со дворно место. Вкупна површина на парцелата е 230 м2. Куќата се наоѓа на улица Власто Радоњанин.
За повеќе информации јавете се на телефон 071/259-551 Мирослав.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070787541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам