Se iznajmuva
40 €
01.09.2021 23:57

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul 101 br 15

Se iznajmuva sprat soba kupatilo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
078866046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам