1 / 6
Куќа на главен пат во Бедиње
1 €
180.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 07:30

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1984

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

11 ноември 152 Бедиње

Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА на главен пат во Бедиње.
Дворна површина 300 м2 од кои 200 м2 двор и 100 м2 куќа.
Куќа има два спрата плус поткровје, еден спрат 100 м2 - 3 соби, 1 ходник и 1 купатило.
Долен спрат е со паркет, горен спрат со иверица 20 мм плус ламинат.
Цел двор е со мермер.
Легализирана со чисти документи и може да се пренесе на новиот сопственик веднаш.
Куќата има бунар 15 м длабок со 10 м вода во него, помошен објект -летна кујна-, гаража за паркирање на кола и уште еден помошен објект како и две капии за влез и излез.
Локација карши поранешна фабрика Димче Еребица Диер на Главен пат Куманово -Липково

Останати информации на лице место.

телефонот што е објавен е непостоечки веќе

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078211935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам