1 / 3
Prodavam motori za mashini za shienje
70 €
23.07.2021 09:22

Тетово / Тетово

Mashinite se so kumplug, cena za edna 70€, za dvete 100€
Poveke info na tel:
078 713 436
078 713 436
078 713 436

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Italijanski rizling
Потврден огласувач
078713436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам