1 / 2
prodavam - shitet
1.234 €
24.07.2021 14:28

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kiro fetak br.31

Shiten dy shtepi ne qender
shtepit jane ne rrugen Kiro Fetak nr.31 afer libraris rilindja ose te orta bunari.
per info: ne nr. e tel.:
075 / 414 - 056
075 / 381 - 294

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

shenur
Потврден огласувач
075414056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам