1 / 6
MAGACIN I NASTRESNICA Se izdava!!!
1 €
12.06.2022 23:52

Струмица / Струмица

Se izdava magacinski prostor od 350/250/300 ili vkupno zaedno900m2 plus dvorno mesto iposebno nastresnica od 300 m2 pogodna za avto plac i slicno. Objektot se naoga sproti glavniot vlez na Zito Strumica ili potocno
bul. Goce Delcev bb na tranzitniot pat Strumica - Novo selo.

Informacii na tel. 070 214 214 Jordan

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Tatjana Gligorova
Потврден огласувач
070 214-214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам