1 / 3
Prodavam kuca
1 €
26.07.2021 16:36

Куманово / Куманово

Број на соби:

10

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

8002 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1992

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Bajram Sabani br 110m2

Prodavam kuca Nad sokolana inf 078 308 075 i 070 518 503

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

saso ilijo
Потврден огласувач
070518502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам