1 / 4
Aluminiumski bandazi 16ki orginal za MERCEDES
8.500 МКД
21.01.2023 13:14

Кочани / Кочани

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

Останато

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandazite se orginal Mercedes izvadeni od C klasa

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Aluminiumski Bandazi
Потврден огласувач
077859310
Испрати Е-маил до огласувачот

Celicni bandazi 16ki za kombe VW T5 Multivan

150 МКД

Aluminiumski bandazi 16ki orginal za MERCEDES

8500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам