1 / 3
Se prodava kukja na ulica Franc Rozman 112
65.000 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 01:54

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1996

Година на реновирање:

1996

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Franc Rozman 112

Se prodava kukja 100m2
- Dvorno mesto 400 m2
- Garaza 30m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivan
Franc Rozman 112
Потврден огласувач
070323280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам