se prodavaat objekti 600m2
1 €
30.01.2023 14:33

Прилеп / Прилеп

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metalna konstrukcija so vkupna povrsina od 400m2 legalizirani, natsresnica 200m2 od metalna konstrukcija kako i dvorno mesto 2000m2 celosno ogradeno, vo s.Golemo Konjari na 150 m od patot Prilep Krusevo.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075208976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам