1 / 6
К2189, ДРВЕН ПАЗАР
25.900 €
18.05.2022 18:48

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

45 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ДРВЕН ПАЗАР

К2189, ДРВЕН ПАЗАР, ОДРЖАНА ПРИЗЕМНА КУЌА СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 58М2 (45+13) + ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ 20М2 И ДВОРНО МЕСТО ОД 100 М2, СО МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА( во тек е легализација на дополнителните м2 и приватизација која ќе биде завршена до реализација на продажбата)
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.МК 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам