1 / 7
Се продава куќа во град Куманово / Shitet shtepia ne Kumanov
130.000 €
21.08.2021 21:41

Куманово / Куманово

Број на соби:

15

Квадратура:

480 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

650 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1995

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.Dr.Mladen Stojanović br.20

За повеќе инфо: +4915254757532 Germanija (viber&whatsapp);
071-291-529 (MK). Достапни во секое време.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Adem
Потврден огласувач
071602940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам