1 / 6
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR
По Договор
17.08.2022 20:29

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

160 m²

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat
Spratot moze dase podele i na 2 dela
Kontakt 070262890 Danica
072250883 Tihomir

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

IGM TRADE
Потврден огласувач
071397041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам