1 / 5
SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI
3 €
Цената е фиксна
20.08.2022 06:55

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1 m²

Objekt
A- 1294 m2
B- 643 m2
C- 916 m2
Kontakt 071397041 Aleksandar

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

IGM TRADE
Потврден огласувач
071397041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам