1 / 6
Plac od 2.738 (1.345+1.393) m2 vo Dobrosane
По Договор
23.06.2022 08:39

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2738 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava delliva niva od dve parceli po 1.345 m2 i 1.393 m2, vkupno 2.738 m2 vo Dobrosane, na ist sopstvenik. Nivata se naogja sproti crkva, na 30m do patot za Sv. Nikole od leva strana do vlecna sluzba "Gace" so struja i voda - KP 461.

Cena po dogovor.
Telefon: 076 620 963 Trajce

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Контакт во огласот
Потврден огласувач
Телефон во огласот
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам